Logo KKK
| PL | ENG

Konferencja Prasowa "Dom Bezpieczny"

Szanowni Państwo,

Po 4-letniej, niezwykle owocnej współpracy Zrzeszenia Dystrybutorów i Montażystów Stolarki oraz Centrum Informacji Branżowej, wydawcy miesięcznika „Forum Branżowe”, nad programem Mistrzowie Montażu, obie organizacje podejmują dzisiaj nową inicjatywę. Przez kolejne trzy sezony poprowadzimy program społeczny Dom Bezpieczny, który stawia sobie za cel zbudowanie świadomości społecznej w zakresie bezpiecznego życia oraz użytkowania domów i mieszkań. Chcemy pokazać Polakom jak mogą prostymi, a skutecznymi sposobami zabezpieczyć się przed zagrożeniami włamania, pożaru, wypadku czy choćby zalania mieszkania. Zamierzamy nauczyć ich, jak znajdować potencjalne zagrożenia we własnym otoczeniu i dać wskazówki, jak je neutralizować.
Do realizacji programu Dom Bezpieczny powołujemy koalicję, która wspierać będzie jego działania. W jej skład już wchodzą stowarzyszenia i związki branżowe, instytuty i laboratoria badawcze, producenci wyrobów zwiększających bezpieczeństwo, dostawcy urządzeń ochrony i nadzoru, administratorzy budynków i ich użytkownicy.
Do koalicji na rzecz bezpieczeństwa zapraszamy także media drukowane oraz elektroniczne i mamy nadzieję na Państwa patronat nad tym programem społecznym! Zależy nam bowiem żeby niewątpliwie słuszna inicjatywa była tworzona przez tych, którym bezpieczeństwo nie jest obojętne. Możecie Państwo pomóc w propagowaniu tak ważnej idei poprzez jej publikacje na łamach Waszych czasopism i artykuły poruszające tematy związane z bezpieczeństwem. Mamy nadzieję, że zainteresujemy Państwa tą inicjatywą podczas konferencji prasowej, która odbędzie się 25 stycznia o godz. 11 w Studio Stream Online w warszawskim Forcie Mokotów.
W razie jakichkolwiek szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu!

Z poważaniem,
Zespół programu Dom Bezpieczny

logo PKA
Biuro Polskiego Klastra Aluminium
ul. Koksownicza 9a
42-523 Dąbrowa Górnicza
biuro@polskiealuminium.pl
tel. (+48) 32 508 75 00
kom. (+48) 734 19 11 06
Realizacja: group4
logo logo UE