Logo KKK
| PL | ENG

Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane Leszek Pluta

O firmie:
Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA (Pluta.pl) powstało w 1992 roku. Od 25 lat z zadowoleniem dostarczamy Klientom nasze rozwiązania i obecnie nasza firma jest już uznanym producentem konstrukcji aluminiowo-szklanych dla budownictwa na wysokim europejskim poziomie.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji różnego typu konstrukcji aluminiowo-szklanych, znajdujących zastosowanie w budownictwie, a efektem naszej dotychczasowej pracy jest wiele obiektów zrealizowanych głównie na terenie całej Polski, i w Europie, a obecnie rozwijamy naszą działalność również w Afryce - w Algierii.

Branża:
Budownictwo

Główne produkty i usługi:
Specjalizujemy się w zakresie kompleksowej usługi projektowania, produkcji, dostawy i montażu konstrukcji aluminiowo-szklanych dla budownictwa, wykonanych z najwyższej jakości nowoczesnych architektonicznych systemów profili aluminiowych renomowanych producentów polskich i europejskich. Sprawdzone rozwiązania i wypracowane technologie pozwalają nam na swobodną realizację wszelkich konstrukcji aluminiowo-szklanych, znajdujących zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej, biurowych, komercyjnych i przemysłowych oraz w nowoczesnych osiedlach i w rezydencjach prywatnych inwestorów. Tworzymy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, a produkty naszej pracy to m. in.:

• fasady budynków, okna i drzwi, świetliki dachowe
• wszelkie inne konstrukcje aluminiowo-szklane dla budownictwa.

Osiągnięcia:
W portfolio Pluta.pl znajduje się wiele realizacji zlokalizowanych na terenie całej Polski. Z satysfakcją wykonujemy prace dla uznanych Generalnych Wykonawców obiektów oraz dla wymagających Inwestorów polskich i zagranicznych, m. in. PANATTONI EUROPE, GOODMAN, AMAZON, AIG/LINCOLN. Największy sukces stanowią dla nas zadowolenie i rekomendacja naszej pracy, wyrażane przez naszych Klientów, a także wyróżnienia obiektowe naszych realizacji. Mamy przyjemność informować, że nasza firma z powodzeniem zrealizowała m. in. zakres konstrukcji aluminiowo-szklanych dla obiektu GOODMAN WROCLAW SOUTH LOGISTICS CENTRE dla AMAZON, wyróżnionego przez Forum Ekspertów na Liście TOP 5 PRIME PROPERTY PRIZE 2015 w kategorii Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Logistyczno-Magazynowej w Polsce. Obiekt zwyciężył wcześniej w konkursie EUROBUILD AWARDS 2014.

W naszych realizacjach z zasady nie konkurujemy tylko najniższą ceną – stawiamy zawsze na balans najlepszej ceny do wysokiej jakości produktów i niezawodności wykonania prac, jakie z powodzeniem firmujemy naszym nazwiskiem już od 25 lat.
Zamiłowanie do aluminium sprawiło też, że firma Pluta.pl jest jedną z głównych firm założycielskich i członkiem Rady Polskiego Klastra Aluminium, który jako jeden z pierwszych w Polsce otrzymał status Krajowego Klastra Kluczowego.
Zawsze z przyjemnością służymy wsparciem i fachową poradą w kwestii aluminium dla budownictwa.

Zapraszamy do kontaktu: Anna Pluta, +48502683368, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodatkowe informacje

  • Miejscowość: 25-413 Kielce
  • Ulica: Domaniówka 1C
  • Telefon: +48 41 330 37 82
logo PKA
Biuro Polskiego Klastra Aluminium
ul. Koksownicza 9a
42-523 Dąbrowa Górnicza
biuro@polskiealuminium.pl
tel. (+48) 32 508 75 00
kom. (+48) 734 19 11 06
Realizacja: group4
logo logo UE